До уваги жителів Херсонської громади!

Новини
👁 5K

Постановою Кабінету Міністрів внесені зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції.

Отримувачами бюджетних коштів є фермерські господарства та інші виробники сільськогосподарської продукції, які мають у власності від трьох до ста голів великої рогатої худоби (корів) чи від пʼяти до пʼятисот голів маточного поголівʼя кіз та/або овець, ідентифікованих та зареєстрованих відповідно до законодавства.

Бюджетні кошти надаються отримувачам у вигляді:

🔹спеціальної бюджетної дотації для утримання великої рогатої худоби (корів) усіх напрямів продуктивності. На кожну корову, яка перебуває у власності отримувача, ідентифікована та зареєстрована відповідно до законодавства станом на дату подання заявки, по 7 000 гривень;

🔹спеціальної бюджетної дотації для утримання маточного поголівʼя кіз та/або овець. На кожну голову, яка перебуває у власності отримувача, ідентифікована та зареєстрована відповідно до законодавства станом на дату подання заявки, по 2 000 гривень.

Заявка на отримання бюджетних коштів подається програмними засобами ведення Державного аграрного реєстру після оприлюднення у Державному аграрному реєстрі оголошення про початок прийому заявок з 1 травня по 30 червня поточного бюджетного періоду.

Вам також може сподобатися

Понад пів сотні херсонців отримали продуктові та гігієнічні набори
Представників кримськотатарського народу запрошують пройти безкоштовне навчання з адвокації

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X