До уваги жителів громади!

Новини
👁 148

До уваги жителів громади! ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення Заяви щодо визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Програми економічного і соціального розвитку Херсонської міської територіальної громади на 2024 рік.

Відповідно до частини 2 статті 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» на офіційному веб-сайті Херсонської міської ради оприлюднено Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Програми економічного і соціального розвитку Херсонської міської територіальної громади на 2024 рік.

Громадськість у межах строку обговорення має право подати зауваження та пропозиції до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Програми економічного і соціального розвитку Херсонської міської територіальної громади на 2024 рік.

Зауваження і пропозиції подаються в письмовій формі за адресою: 73000, м. Херсон, просп. Ушакова, 37 та в електронному вигляді на електронну адресу: [email protected] (з поміткою в темі листа «Пропозиції до заяви про СЕО»).

Одержані протягом встановленого строку зауваження та пропозиції підлягають обов’язковому розгляду, за результатами якого вони враховуються або вмотивовано відхиляються.

Строк подання пропозицій та зауважень до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Програми економічного і соціального розвитку Херсонської міської територіальної громади на 2024 рік становить 10 днів з дня її оприлюднення (до 15.12.2023 включно).

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Вам також може сподобатися

Володимир Зеленський вручив «Золоте серце» херсонському подружжю волонтерів
Як отримати компенсацію на придбання житла: хто має право, куди звертатися, перелік документів

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X