До уваги рекламних операторів!

Новини
👁 141

Шановні рекламні оператори! 

Звертаємо вашу увагу, що розпорядженням начальника Херсонської міської військової адміністрації від 09.06.2023 №265р затверджено Правила благоустрою населених пунктів Херсонської міської територіальної громади (далі – Правила). 

Пунктом 2.7 Правил визначено правила утримання зовнішньої реклами, рекламних конструкцій, засобів, вивісок та табличок. 

Тож, нагадуємо, що відповідно до Правил, рекламні засоби мають утримуватися у належному технічному та естетичному стані з забезпеченням негайного відновлення пошкоджених конструкцій, заміною пошкоджених сюжетів, постійним оновленням зовнішнього вигляду рекламних засобів та рекламних сюжетів, а також містити реквізити та номер контактного телефону власника рекламного засобу або відповідальної особи. 

Відповідальність за технічний, естетичний стан рекламних засобів, розміщеної реклами, стан благоустрою місць розташування рекламних засобів несе власник рекламного засобу згідно з нормативно-правовими актами. 

Просимо ознайомитися з Правилами на сайті Херсонської міської ради у розділі Розпорядження начальника міської військової адміністрації та неухильно їх дотримуватися.

Вам також може сподобатися

На Острів завезли понад 30 т питної води 
Де у Херсоні прибирали минулої доби

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X