До уваги підприємців! Державна установа «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» запрошує на навчання

Новини
👁 156

Державна установа «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» у співпраці з Інститутом маркетингу (Естонія) за фінансування Міністерства закордонних справ Естонії (Проект з питань розвитку співробітництва та гуманітарної допомоги) до 22 вересня 2021 року проводять набір на освітню програму для компаній сфери послуг України – Service Export Ukraine.

Програма дає комплексне та системне розуміння про те, з чого складається експортна діяльність підприємства сфери послуг, як почати експортувати свої послуги чи інтенсифікувати експортну діяльність. З детальним описом Програми, термінами її реалізації та умовами участі та Ви можете ознайомитися на офіційному сайті Державної установи «Офіс з розвитку підприємництва та експорту».

Програма передбачає:

• 2 формати участі: самостійний та з менторським супроводом;

• 8 навчальних модулів;

• онлайн сесії з міжнародними експертами-менторами Програми;

• доступ до закритого віртуального тренінгового центру, де проходить навчання учасників;

• нетворкінг та секторальна кооперація для побудови ділових відносин, розвитку бізнесу, пошуку нових клієнтів та створення партнерств для експорту в сфері послуг;

• можливість отримати ряд онлайн сесій з IT-менторами, які підтримають учасників в процесі діджиталізації бізнесу (у форматі навчання з менторським супроводом).

До навчання запрошуються менеджери з розвитку бізнесу, експортні менеджери, власники та менеджмент компаній сервісної галузі.

Навчальний процес триватиме з жовтня 2021 року по червень 2022 року, та відбуватиметься англійською з перекладом українською мовою. Учасники програми мають передбачити п’ять годин на тиждень для проходження навчання та виконання домашніх завдань, а також на участь у практичних семінарах в рамках Програми.

По закінченню навчання учасники, які виконали завдання програми, отримають сертифікат міжнародного зразку від Інституту Маркетингу (Естонія).

Контактна особа – Максим Чечелев, телефон (050) 352-19-01, електронна адреса: [email protected].

Вам також може сподобатися

Херсонські веслувальники ДЮСШ «Спартак» взяли участь у Всеукраїнських змаганнях
Херсонців запрошують зустріти паралімпійську призерку Яну Лебєдєву

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X