До уваги мешканців Зеленівського старостинського округу Херсонської міської ради!

Новини
👁 392

Шановні мешканці смт Зеленівка, селища Сонячне, сел Богданівка і Петрівка Зеленівського старостинського округу Херсонської міської ради!

З метою економії вашого часу та коштів, пов’язаних з отриманням податкових повідомлень про сплату земельного податку у ГУ ДПС в Херсонській області, Зеленівським старостою та керівництвом податкової організовано вручення зазначених повідомлень безпосередньо в адмінбудівлі старостату за адресою: смт Зеленівка, вул. Л. Українки, 7. Контакта особа: Ліпська Любов Іванівна.

Відповідно до Податкового кодексу України плата за землю – це обов’язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку або орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності.

Платниками податку є:

  • власники земельних ділянок, земельних часток (паїв);
  • землекористувачі.

Об’єктами оподаткування є:

  • земельні ділянки, які перебувають у власності або користуванні;
  • земельні частки(паї), які перебувають у власності.

Плата за землю віднесена до місцевих податків і є однією із складових податку на майно. Тому встановлення ставок земельного податку належить до повноважень сільських, селищних, міських рад та рад об’єднаних територіальних громад, які встановлюють розміри ставок цього податку виключно в межах ставок, визначених Податковим кодексом України та затверджують їх своїм рішенням щороку до 15 липня.

Нарахування земельного податку фізичним особам здійснюють податкові органи за місцем знаходження земельної ділянки на підставі даних Державного земельного кадастру з урахуванням бази оподаткування земельним податком.

Вам також може сподобатися

Рух вантажного транспорту містом обговорюють у міськраді Херсону
У Херсоні працює міський табір відпочинку «Юнга»

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X