До уваги херсонців: вартість проїзду у громадському транспорті підвищиться з 25 серпня

Новини
👁 1K

Нарада «транспортників» під головуванням в.о. заступника міського голови Юрія Стельмашенка відбулась сьогодні, 19 серпня. На обговоренні поточних питань були присутні начальниця управління транспортної, дорожньої інфраструктури та зв’язку Марина Віркун, директори комунальних підприємств «Херсонелектротранс» Ігор Житченко та «ХКТС» Сергій Кислих, керівники приватних підприємств-перевізників.

Юрій Стельмашенко зауважив, що під час засідання виконкому 18 серпня прийняли рішення стосовно підняття вартості проїзду у міському громадському транспорті. Сьогодні рішення опублікували на сайті міської ради. Після офіційного оприлюднення міськрадою у друкованих виданнях рішення вступить у силу і буде чинним до 1 вересня 2022 року. Оскільки перевізникам потрібен час для друку квитків, проїзних, приведення до ладу документів та інших організаційних питань, прийняли рішення перейти на нову вартість проїзду з 25 серпня.

З 25 серпня вартість проїзду у міському електротранспорті складатиме 5 грн.

Вартість місячних проїзних квитків:

–          для учнів загальноосвітніх шкіл – 60 грн.

–          для студентів денних відділень – 180 грн;

–          для громадян, підприємств та організацій – 240 грн.

У міському автобусному транспорті середньої та великої пасажиромісткості – 8 грн.

В автобусах малої пасажиромісткості – 6,00 грн.

Для дітей шкільного віку, за наявності та пред’явлення водієві при вході до маршрутного транспортного засобу учнівського квитка, на період з 1 вересня по 30 червня вартість проїзду складатиме 4,00 грн.

Також, Юрій Стельмашенко зазначив, що громадський транспорт має бути доглянутим, а риторика водіїв прийнятною. Водночас начальниця управління транспортної, дорожньої інфраструктури та зв’язку має продовжити рейди на маршрутах, аби тримати ситуацію під контролем.

Марина Віркун наголосила, що попереду святкові дні, тож перевізники мають подбати про охайність транспортних засобів і безперебійний рух у вечірній час.

proizd

Вам також може сподобатися

Херсонцям пропонують приєднатися до всеукраїнського проєкту «Енергоефективні школи: нова генерація»
У книгозбірні Херсона відбувся святковий захід для ветеранів та школярів Корабельного району міста

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X