До уваги херсонців – проєкт реконструкції вулиці, що була звільнена від металобрухту згорілого торгового містечка “Кристал”

Новини
👁 206

Шановні жителі громади!

Це проєкт реконструкції вулиці, що була звільнена від металобрухту згорілого торгового містечка “Кристал”.

Створення безбар’єрного середовища, доступного для всіх, – це основний принцип проєктування простору на вул. Олеся Гончара.

Ескізний проект реконструкції передбачає зони відпочинку, простори для дітей, велостоянки та велопрокат, пішоходні простори та багато іншого.

Херсонці, якщо ви маєте власні ідеї або пропозиції реконструкції центральної вулиці міста, надсилайте свої проєкти на електрону пошту: [email protected]

Всі ваші сформовані проєктні пропозиції обов’язково розглядатимуться та враховуватимуться. Давайте разом зробимо місто кращим!

Окрім цього, завтра начальник Херсонської міської військової адміністрації Роман Мрочко зустрічається з керівництвом торгового центру «Кристал», а також з ініціативною групою підприємців, які мають торгові точки на ринку.

Під час зустрічі розглядатимуться питання виділення законної земельної ділянки для будівництва спільного ринку, де всі підприємці зможуть здійснювати свою підприємницьку діяльність.  

Підкреслимо, що всім підприємцям, які мали торговельні точки на  ринку “Кристал”, будуть запропоновані альтернативні законні місця для торгівлі.

Вам також може сподобатися

До уваги херсонців! Буде проводитися тестування нової системи централізованого оповіщення
День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X