До уваги херсонців – нові тарифи на користування міським транспортом

ВиконкомНовини
👁 3K

Члени виконкому внесли зміни до рішення виконавчого комітету міської ради від 26.10.2017 №350.

Змінами передбачається, що тариф на перевезення пасажирів у міському електротранспорті складатиме 5 грн, тариф на перевезення у міському автобусному транспорті середньої та великої пасажиромісткості – 8 грн, автобусами малої пасажиромісткості – 6,00 грн. Для дітей шкільного віку, за наявності та пред’явлення водієві при вході до маршрутного транспортного засобу учнівського квитка, на період з 1 вересня по 30 червня – у розмірі 4,00 грн за одну поїздку.

Зауважимо, що на кожному транспортному засобі буде вказана вартість проїзду.

Рішення набирає чинності з моменту його опублікування та діє до 1 вересня 2022 року.

За словами в.о.заступника міського голови Юрія Стельмашенка, останнього разу тариф на користування електротранспортом переглядався у 2016 році, на користування міськими автобусами – у 2018 році.

«Підняття тарифів на проїзд – вимушена міра, бо протягом того часу, коли він не переглядався, зріс відсоток інфляції, зросла мінімальна заробітна плата та тарифи на електроенергію зокрема. А ці речі, як відомо, прямо впливають на структуру тарифу. Окрім того, не варто забувати, що місто дотує  електротранспорт – у 2021 році ця сума склала 72 млн грн. І саме підняття тарифу дасть змогу зменшити суму дотації та використовувати кошти на інші соціально важливі потреби», – прокоментував Юрій Стельмашенко.

Вам також може сподобатися

Камерний оркестр «Гілея» виступатиме перед херсонцями й гостями міста на День Державного Прапора
У Херсоні піднімуть найбільший в області прапор України

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X