До уваги херсонців: де буде перекрито рух транспорту у новорічну ніч

Новини
👁 296

31 грудня – 1 січня у Херсоні буде тимчасово перекрито рух транспорту (крім руху міського електричного транспорту) у зв’язку зі святкуванням Нового року.

Відповідне розпорядження підписано міським головою Ігорем Колихаєвим.

Так, рух перекриватимуть по вул.Перекопській (від пров. Військового до вул. Дружби) та по вул. Пестеля (від 295-ої Херсонської стрілецької дивізії до ККЗ «Ювілейний») з 20.00 31 грудня до 04.00 1 січня.

Нагадаємо, святкування Нового року розпочнеться о 22:00 біля ялинки на площі перед ККЗ «Ювілейний». Серед ведучих – наші Олександр Мудрий та Юлія Соценко, згодом до них приєднається запальничка Ольга Цибульська. Учасниками святкового заходу будуть всі присутні, адже співатимуть й танцюватимуть разом з херсонськими зірками, такими як Cach&Mir, General voice та Олексій Пономарьов. Зіркові гості – Світлана Тарабарова й власне Ольга Цибульська. З херсонцями спілкуватиметься міський голова Ігор Колихаєв, на екрані транслюватимуть привітання президента України Володимира Зеленського. Після концертної програми всі бажаючі залишаються на новорічну дискотеку, яка триватиме до 3 ранку.

Вам також може сподобатися

У Дніпровському районі Херсона тривають заходи подолання наслідків негоди
31 грудня зустрічаємось біля ялинки – Херсон відзначатиме Новий рік

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X