До уваги херсонських підприємців: Міністерство економіки збирає пропозиції щодо дерегуляції умов ведення бізнесу

Новини
👁 941

Міністерство економіки України спільно з Державною регуляторною службою ініціює підготовку дорожньої карти щодо вирішення критичних проблем бізнесу.

Йдеться про оновлення Плану заходів щодо дерегуляції господарської діяльності. Громадські організації та бізнес-асоціації можуть долучитися до напрацювання пропозицій.

“На час воєнного стану Уряд значно спростив умови для відкриття та подальшого ведення бізнесу. Щоб почати свою справу, тепер достатньо подати лише декларацію через ЦНАП або онлайн, зокрема, через додаток Дія. Також для бізнесу на час війни продовжено термін дії дозволів на підприємницьку діяльність. Ми й надалі готові оперативно реагувати на потреби бізнесу та здійснювати кроки, необхідні для його ефективної діяльності”, – зауважив заступник Міністра економіки з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Ігор Дядюра.

Пропозиції до Плану заходів щодо дерегуляції господарської діяльності можна подати до 19 квітня на електронні адреси [email protected] та [email protected] .

У листі необхідно зазначити опис проблеми, що виникає, можливі шляхи вирішення, а також суб’єкт та сферу регулювання.

Вам також може сподобатися

Кабмін спростив укладання шлюбів із військовослужбовцями за їхньої відсутності під час реєстрації шляхом подання заяви, засвідченої керівником
Квартальні активісти прибрали поблизу бібліотеки О.Гончара

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X