До уваги батьків дітей з інвалідністю

НовиниСоціальна сфера
👁 170

З метою покращення умов для забезпечення дітей з інвалідністю реабілітаційними послугами, в серпні 2021 року, в ДУ «Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю» Міністерства соціальної політики України, яка розташована в селі Лютіж, Київської області, відкривається дитяче реабілітаційне відділення.

Запрошуються діти з інвалідністю від 3-х років з ураженням опорно-рухового апарату та центральної нервової системи, які станом на 01.07.2021 року не потрапили до черги на отримання реабілітаційних послуг у 2021 році, але мають показання та потребу для проходження комплексної реабілітації.

Особа з інвалідністю може отримати послуги з комплексної реабілітації один раз на рік, терміном до 60 календарних днів. Послуги з комплексної реабілітації, у тому числі харчування та проживання, особі з інвалідністю надаються безкоштовно.

За інформацією звертайтеся, будь ласка, до управління соціального захисту населення за місцем проживання або за телефонами Центру (04596) 40-010, (04596) 40-011.

Вам також може сподобатися

Територіальний центр соціального обслуговування Дніпровського району Херсона інформує мешканців про COVID -19
Доступний новий онлайн серіал «Як громаді стати цифровою»

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X