До уваги аграріїв!

Новини
👁 330

Благодійна організація «Міжнародний благодійний фонд «Жнива Перемоги» повідомляє, що грантовий проект «Підтримки малих фермерів в Україні» (Assistance to the Small Farmers of Ukraine), ініційований  The Howard G. Buffett Foundation починає свій черговий сезон реалізації – збір врожаю ранніх зернових (ріпаку).

Учасниками проекту можуть стати малі та середні  аграрії (до 1000 га), будь-якої організаційно-правової форми та форми власності, які потребують допомоги у збиранні врожаю та організації посівної кампанії. Благодійна допомога, отримана від Благодійної організації, може використовуватись на земельних ділянках, що належать отримувачеві та/або перебувають у його користуванні.

Реалізація даного етапу проекту здійснюється шляхом надання Благодійною організацією  сільськогосподарським підприємствам в тимчасове безоплатне користування зернозбиральних комбайнів із зерновими жниварками марки New Holland моделей ТС 5.90, СХ6.90, John Deere моделей T670, S770, тракторів  марки John Deere моделі 6140В з перевантажувальними бункерами-накопичувачами ПБН-16. Сільськогосподарська техніка обслуговується офіційними дилерами New Holland та John Deere в Україні, перебуває на гарантійному/сервісному обслуговуванні в межах строків гарантійного обслуговування.

Учасники проекту самостійно забезпечують доставку техніки з точки видачі в м. Рівне та її повернення після завершення терміну користування,  самостійно несуть витрати пов’язанні з оплатою праці комбайнерів та витрати на пальне при виконанні польових робіт.

Для отримання благодійної допомоги необхідно:

– направити на електронну адресу Фонду [email protected] лист-звернення встановленої форми (див. внизу)

– надати фінансову звітність за попередній рік та правовстановлюючі документи (статут, витяг) господарства для підтвердження реальності використання вищезазначеної техніки відповідно до статутної діяльності.

– надати інформацію про особу, яка буде відповідальною за комунікацію із Благодійною організацією; 

– повідомити інформацію у довільній формі щодо попередньої участі у будь-яких програмах Благодійної організації;

– надати інформацію встановленої форми щодо земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що підлягали обстеженню та знешкодженню вибухонебезпечних предметів, у разі необхідності;

Старт прийому звернень щодо надання благодійної допомоги сільськогосподарським підприємствам, що розташовані в Харківській, Херсонській, Миколаївській, Запорізькій, Чернігівській, Сумській, Київській, Житомирській областях – 29.05.2023.

Надання майна в тимчасове безоплатне користування не передбачає отримання прибутку чи інших благ для Благодійної організації та отримувача.

Всі деталі щодо необхідної документації, консультації можна отримати за електронною адресою [email protected] або за тел. 098 474 36 51.

!!! Важливо!!!

Для збільшення кола отримувачів благодійної допомоги господарства-учасники проекту,  земельні ділянки яких розміщені в одному регіоні, повинні об’єднуватись для спільного користування технікою. 

Вам також може сподобатися

Грантовий проект «Підтримка малих фермерів в Україні»
1 червня Херсонводоканал виконав ряд робіт

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X