До Херсона завітали представники Угорської Екуменічної Служби Допомоги (УЕСД)

Новини
👁 103

Херсонська міська військова адміністрація продовжує багаторічну співпрацю з Угорською Екуменічною Службою Допомоги, яка підтримує нашу громаду ще з 2014 року.

Так, учора до Херсона завітали представники Угорської Екуменічної Служби Допомоги (УЕСД) спільно з їхнім  регіональним партнером – громадською організацією “Ліга соціально відповідальних жінок”, яку очолює Наталя Кравець. Вони одразу після деокупації міста Херсона активно почали допомагати міський громаді вирішувати найбільш актуальні соціальні питання.

Представники організацій відвідали соціальний центр матері та дитини ХМР, де т.в.о. директора Херсонського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ірина Сербул та директорка соціального центру матері та дитини Олена Сковородка показали пошкодження приміщення закладу внаслідок обстрілу військовими рф. Відновити та відремонтувати центр планується за фінансової підтримки Угорської Екуменічної Служби Допомоги. 

Також делегація оглянула вже відремонтовані та облаштовані УЕСД укриття на базах освітніх закладів міста.

Ірина Сербул розповіла про реалізацію в Херсоні проєкту  “Покращення доступу  до життєзабезпечувальних послуг із захисту дітей у Херсонській, Дніпропетровській та Харківській областях”, який ще з жовтня минулого року впроваджується  в трьох соціальних закладах. 

Цей проєкт спрямований на покращення психічного та фізичного здоров’я дітей, які перебувають у постійній небезпеці. Представники УЕСД познайомилися із соціальними працівницями і психологинями дитячих безпечних просторів, а також мали нагоду поспілкуватися з херсонською малечею.

Вам також може сподобатися

Увага! Шукаємо підрядні організації!
23 січня працівники Херсонського водоканалу виконали низку робіт

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X