До херсонських дитячих садочків завітав Святий Миколай

Новини
👁 660

До закладів дошкільної освіти міста завітав Святий Миколай, на візит якого малеча чекала з нетерпінням заздалегідь, підготувавши творчі презенти.

У Херсонському ясла-садку №21 діти виготовляли поробки, малювали зиму-чарівницю та писали листи. Упродовж тижня в очікуванні свята у закладі панувала творча атмосфера та гарний настрій. У садочку працювала пошта – усі шедеври вихованці надіслали на адресу Святого Миколая. Довгоочікувана зустріч відбулась! Чарівний гість завітав до малечі з подарунками. Радості дітей не було меж!

Та й Святий Миколай не залишився без сюрпризу – вихованці садочку продемонстрували гостю свої таланти: співали новорічні пісні, декламували вірші та водили казкові хороводи.

Напередодні свята у ЗДО №39 кожна дитина виготовила чарівний чобіток. Малеча з нетерпінням чекала подарунків. Святий Миколай не забарився і привітав малят.

У Херсонському ясла-садку №7 вихованці інклюзивної (старшої) групи взяли участь у майстер-класі з виготовлення новорічних прикрас до дня Святого Миколая.

Дошкільнята виготовили своїми руками прикраси у вигляді ангелочків з білих ниток для новорічних ялинок. Прикраси в діточок вийшли унікальні, та неповторні. Своїми виробами вони порадували своїх рідних.

Вам також може сподобатися

У Дніпровському районі – парад новорічних ялинок
Херсонський Водоканал звітує про роботу за тиждень

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X