До Дня туризму херсонцям провели безкоштовні екскурсії містом

Новини
👁 312

26 вересня, у мiстi відбулися безкоштовнi екскурсії з нагоди святкування Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні, органiзатором яких виступило Управлiння маркетингу мiста i туризму.

Розпочалась мандрiвка вiд Північної брами парку «Херсонська фортеця», з яких почалася своего часу й iсторiя мiста. Екскурсанти вiдвiдали Свято-Катерининський собор, прогулялися Перекопською вулицею, де в минулi часи розташовувалися резиденцiя губернатора, жiноча гiмназiя, банк, дiзналися iсторiю «купецького пригороду».

Наступний маршрут пролягав найстарішим районом Херсона. Оглядалися родзинки вулиць Суворова, Гошкевича, Рішельєвської, Воронцовської, Богородицької та Гімназичного скверу. Участники екскурсії дізналися про особливостi Грецького передмiстя та «ледачого» ринку, найбагатшу вулицю мiста минулих часiв та технологiю херсонського «маркетингу» 100-річної давнини.

Далi була екскурсiя присвячена всесвітньовідомому англійському філантропу і благодійнику Джону Говарду, історії розвитку благодійної діяльності в Херсоні та безпосередньо вулиці Говардівській (тепер – проспект Ушакова).

Завершилася насичена екскурсiйна программа вiдвiданням єдиного у Херсонi Сортувального центру вiдоходiв, що розпочав свою роботу у травнi поточного року.

Задля пiдвищення рiвня екосвiдомостi, присутнiх ознайомили iз правилами сортування, поводженням з вiдходами та представили вироби iз пластику, паперу та скла вторинної переробки. Фахiвцi закликали розглядати смiття як невичерпний цiнний ресурс майбутнього.

У пiдсумку, участники заходу виказали сподiвання, що соцiальнi екскурсії у Херсонi набудуть традиції, адже є багато бажаючих дiзнатися цікавинки про історичне буття своєї малої Батьківщини!

Херсонцi люблять своє місто, багато знають про нього і готові поділитися своїми знаннями з оточуючими.

Вам також може сподобатися

У Херсоні триває облаштування першого молодіжного простору
КП “Міське дорожнє управління” здійснювало ямковий ремонт на вулиці Перекопській

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X