До 1 липня 2022 року Херсон має отримати 15 нових тролейбусів

Новини
👁 373

До 1 липня 2022 року Херсон має отримати першу партію нових тролейбусів. За словами керівника МКП “Херсонелектротранс” Ігоря Житченка, це – 15 машин.

Нагадаємо, саме з 1 липня 2022 року у Херсоні вступає в силу новий тариф на перевезення у міському електротранспорті, який складатиме 6 грн. До слова, до серпня 2021 року у Херсоні діяв найнижчий тариф в Україні.

“Нові тролейбуси — низькопідлогові, з кондиціонером у салоні та кабіні водія, сучасні та зручні для всіх категорій пасажирів”, – розповідає Ігор Житченко.

Нагадаємо, що 26 листопада міське комунальне підприємство «Херсонелектротранс» та ТОВ «БКМ-Україна» підписали договір на постачання 42 одиниць техніки.

Оновлення міського комунального транспорту відбувається за ініціативи Херсонського міського голови Ігоря Колихаєва у рамках співпраці з ЄБРР. Також МКП  «Херсонелектротранс» має отримати грант від ЄБРР у розмірі і на модернізацію контактної мережі.

Тролейбуси, на які очікує Херсон, обладнані автономним ходом на 100 метрів, кондиціонерами, розташованими у кабіні водія та салоні, електронною інформаційною системою, маршрутними покажчиками, автоматичним оголошенням зупинок та системою відеоспостереження.

Вам також може сподобатися

На особистому прийомі Ігоря Колихаєва розбиралися зі справою 23-річної давнини
ЦБС  Херсона підготувала віртуальну виставку до Дня пам’яті Героїв Крут

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X