Дніпровський район: працюють виконавчі органи соціального спрямування

Новини
👁 551

Всі виконавчі органи Дніпровської районної у місті ради соціального спрямування щоденно , крім суботи-неділі, здійснюють прийом громадян-мешканців району і тих, хто волею війни опинився у скрутному становищі в нашому районі і місті.

Реагуванням на звернення служби у справах дітей до органу опіки та піклування стосовно прийняття рішень, що впливають на подальшу долю дітей, стало проведення 18 квітня позачергового засідання виконавчого комітету районної ради. Рішеннями виконкому двом малолітнім дітям, чиї матері загинули у перші дні війни, встановлений  статус дитини-сироти, трьом посиротілим дітям призначено опікунів, визначено місце проживання дитини з батьком через тривалу хворобу матері дитини.

З початку воєнних дій станом на 18 квітня спеціалістами управління праці та соціального захисту населення Дніпровської райради прийнято 359 внутрішньо переміщених осіб з найближчих сіл Херсонщини та інших областей України, опрацьовані надані документи, заяви на допомогу держави та видані довідки, що посвідчують соціальний статус ВПО. 15 квітня, наприкінці робочого тижня, всі види державної соціальної допомоги надійшли на соціальні картки тих, хто перебуває на обліку в УПСЗН і отримує за черговістю в першій половині місяця:  багатодітні сім’ї, матері – одиначки, дитячі будинки сімейного типу, опікуни і піклувальники, сім’ї, в яких виховуються діти з інвалідністю та інші соціальні категорії.

Завдяки волонтерській підтримці, що надійшла від міського голови Ігоря Колихаєва у вигляді дитячих засобів гігієни та харчування, та давньої соціальної партнерки пані Юлії, що постійно допомагає дитячим одягом і взуттям, спеціалістами служби у справах дітей надається допомога молодим матусям: переселенкам, СЖО, багатодітним тощо. Згідно з обліком служби у справах дітей, управління праці  та соціального захисту населення, Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) 263  кілограми  продукції Херсонського маслозаводу (вершкового масла та твердого сиру) отримали 98 сімей опікунів та СЖО, 174 малозабезпечених багатодітних сім’ї, що виховують 3-ох і більше і дітей, дітей з інвалідністю,  51 одиноких непрацездатних громадян.

Вам також може сподобатися

Працівники Херсонського водоканалу ліквідували 9 засмічень на мережах водовідведення
Медики лікарні ім. Карабелеша звертаються до херсонців

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X