Дніпровська у місті районна рада співпрацює з надавачами комунальних послуг

НовиниСоціальна сфера
👁 191

Виконавчий комітет Дніпровської районної у місті Херсоні ради має багатий практичний досвід співпраці з усіма підприємствами міста, які є надавачами послуг у сфері житлово-комунального господарства.

Сучасним прикладом такої співпраці є робочі взаємовідносини з Акціонерним товариством «Херсонгаз» щодо інформування споживачів природного газу, керуючих компаній та ОСББ про необхідність виконання вимог Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу», за статтею 2 якого постачання природного газу для населення, що мешкає у багатоповерхівках та приватному секторі, здійснюється за умови його комерційного обліку.

На теперішній час у Дніпровському районі міста  налічується 444 абоненти, яким здійснюється постачання газу  лише для приготування їжі без облаштування комерційного вузла обліку і які, на жаль, відмовляються від їх встановлення. Згідно зі згаданим Законом, з 1 січня 2023 року набуває чинності законодавча норма, яка дозволяє припинення розподілу природного газу у разі відсутності лічильника у суб’єкта господарювання.

З метою недопущення надалі припинення розподілу природного газу зазначеним споживачам та уникнення соціальної напруги, виконавчий комітет  районної ради, відділ з питань життєдіяльності проводять відповідну роз’яснювальну роботу та моніторинг ситуації через свій актив: голів квартальних комітетів, правлінь ОСББ за списками отримувачів газу, наданими АТ «Херсонгаз».

Ще раз звертаємо увагу господарів приватних будинків і відповідальних власників житла багатоповерхівок: лічильники газу  встановлюються  БЕЗПЛАТНО за узгодженням  дати встановлення власником житла із сервісним центром або виробничим підрозділом дільниці АТ «Херсонгаз» за адресою: м. Херсон, вул. Поповича, 3, або за телефонами: (050)3185242, (0552) 354762, (0552)327646.  

Вам також може сподобатися

У Комишанах відбудеться мітинг до Дня пам’яті захисників України
У школах Херсона чекають дітей та батьків на святкові лінійки

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X