Для заохочення участі молоді у відновленні України працюватиме програма ВІДНОВА:UA

Новини
👁 47

У 2023 році UNDP спільно з Міністерством молоді та спорту України та обраними партнерами реалізували програму ВІДНОВА:UA, яка спрямована на залучення молоді до відновлення України та нормалізації життя в постраждалих від війни громадах за допомогою молодіжних обмінів.

До обмінів долучилися понад 700 молодих людей із 24 громад 12 областей України. Для подальшого заохочення участі молоді у відновленні України UNDP спільно з Міністерством молоді та спорту України і Всеукраїнським молодіжним центром у 2024 році планує реалізувати не менш масштабну програму, ніж у 2023 році.

Програма передбачає, зокрема, організацію 24 молодіжних обмінів у різних областях України, кінцева мета яких — відбудова 24 молодіжних просторів/центрів, а також зміцнення суспільної структури країни шляхом надання учасникам програми можливості вивчати культуру різних регіонів України.

Саме тому UNDP в Україні оголосило конкурс на досвідчену громадську організацію, яка буде координаційним центром реалізації національної програми залучення молоді до процесів відновлення ВІДНОВА:UA а також конкурс на молодіжні центри та/або молодіжні ОГС (до 24 організацій), які виступатимуть
партнерами-виконавцями й відповідальними за організацію молодіжних обмінів у своїх громадах.


Докладніше про умови участі в конкурсі можна дізнатися за посиланням: https://cutt.ly/UwVA2GMt.

Вам також може сподобатися

У Національному музеї-заповіднику української звитяги відкрили виставку “Душа незламного херсонця”
Яку допомогу отримували херсонці з 16 по 22 лютого

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X