Для членів Міського учнівського парламенту проведено коучинг-марафон «Стратегія успіху»

Новини
👁 140

27-28 листопада на базі Херсонського палацу дітей та юнацтва проведено коучинг – марафон «Стратегія успіху». Цей щорічний захід проводився для членів Міського учнівського парламенту при управлінні освіти Херсонської міської ради.

Упродовж двох днів 60 учасників марафону знайомилися з науковими підходами до поняття «життєвий успіх», формували уявлення про стилі та жанри сучасної журналістики, удосконалювали свої знання щодо хмарних технологій.
Тренери – Оксана ЖІЛЯЄВА (журналістка, членкиня Національної Спілки журналістів України, медіаекспертка, медіатренерка), Ольга КОКОВІХІНА (психолог Палацу дітей та юнацтва), Максим ТІХОНОВ (голова Міського учнівського парламенту, учень ЗЗСО № 54), Ангеліна АБРАМОВА (заступник голови комісії з питань освіти, учениця ЗЗСО №46), Максим КОВАЛЬ (заступник голови комісії з питань захисту права дітей, учень ЗЗСО №26), Влад ПАНЮШКІН (голова комісії з питань екології, учень ЗЗСО № 52) упродовж п’яти годин формували в учасників заходу навички успішної діяльності.
Лідери, ознайомившись зі сферами «Колеса життєвого балансу» (класичні схеми), вчилися створювати власне коло успіхів.

Тренувалися писати легкі тексти для Інтернет-видань та створювати заголовки й підзаголовки різноманітних статей, розвивали свій літературний смак. Вони удосконалювали навички користування комп’ютером (прискорення роботи комп’ютера, збереження інформації в хмарі, робота з диспетчером завдань тощо) та здобували навички безпечної поведінки в соціальних мережах.

Коучинг-марафон сприяв згуртуванню членів парламенту, вмінню працювати в команді та розвивати лідерські якості. Отримані знання лідери застосують у своїх закладах освіти на тренінгах, які вони проведуть для однолітків.

Вам також може сподобатися

Послуги для опікунів та піклувальників на Гіді
У стаціонарі лікарні ім. А. та О. Тропіних кисневу підтримку отримує 121 особа

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X