Діти початкової школи – дітям складної долі

Новини
👁 111

Відзначення новорічних та Різдвяних свят у Дніпровському районі має свої добрі традиції, які складалися протягом років у органу опіки та піклування, служби у справах дітей Дніпровської районної у місті ради із закладами освіти та культури. Вперше три роки тому, педагоги й вихованці Херсонської початкової школи № 7 започаткували проведення  своїми силами святкового ранку для дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей як такі, що опинилися у складних життєвих обставинах. Керівниця закладу, депутат районної ради  пані Інна Поперечнюк, що активно працює в комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Дніпровської райради з часу її створення, добре знає життєві проблеми й потреби дітей, якими опікується орган місцевого самоврядування, і тому саме вона згуртувала весь колектив школи, від малого до великого, на добрі справи та партнерство у сфері захисту дітей.

         І цього року, наперекір певним складнощам через карантинні обмеження, традицію було продовжено. 20 грудня справжнє свято для 25 дітлахів з сімей, які через різні обставини і негаразди опинилися у складних життєвих обставинах, створили  вихованці старшої групи садочку і 1-х-4-х класів цього навчального закладу, з яким виконавчий комітет, службу у справах дітей пов’язують тісна співпраця і творча дружба. Весело було всім: і малим артистам, і малим глядачам, і дорослим, що з радістю споглядали дитяче єднання біля  новорічної красуні-ялинки!  Не обійшлося і без святкових подарунків – смаколиків – цю важливу складову   свята теж за традицією забезпечили батьки вихованців початкової школи №7.

       Виконавчий комітет, служба у справах дітей Дніпровської районної у місті ради щиро вдячні своїм соціальним партнерам – колективу педагогів, батьків і вихованців Херсонської початкової школи №7 за плідну співпрацю, за добрі ініціативи і справи у сфері захисту дітей Дніпровського району.

Вам також може сподобатися

Містобудівні умови та рекламні конструкції обговорювали сьогодні на “архітектурній” комісії
Правила безпеки при погіршенні погодних умов у зимовий період

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X