Діти мають бути у безпеці: Інформує служба у справах дітей Дніпровського виконкому

Новини
👁 119

Під час святкування Різдвяних свят херсонську громадськість схвилювало повідомлення поліції на сайті Укр.нет та в соціальних мережах Інтернету про маленького хлопчика, який без супроводу дорослих у вечірній час намагався потрапити до розважального закладу на ТРЦ Фабрика. У зв’язку з перебуванням матері 11-річного хлопчика у стані глибокого сп’яніння малолітнього не можна було залишати в сім’ї . Працівниками поліції був складений акт про покинуту дитину з наступним влаштуванням до дитячого відділення КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім. О. Лучанського». Далі до захисту прав малолітнього підключилась служба у справах дітей: наступного ранку, під час спілкування, хлопчик повідомив спеціалістам про небажання повертатися до матері через її пияцтво і образи.  

14 січня мати не впустила до помешкання спеціалістів ССД, спілкування не відбулося.  У лікарні хлопчик перебував протягом тижня. Мати, незважаючи на неодноразові пропозиції спеціалістів ССД, уникала його відвідування у лікарні. Під час обстеження лікарями був виявлений перелом руки, яка через невтручання матері і відсутність лікування зрослася неправильно. 18 січня хлопчик, у відповідь на його власну заяву про влаштування до Центру соціально-психологічної реабілітації Херсонської обласної ради, був доставлений спеціалістами служби у справах дітей до дитячого соціального закладу. Мати дитини останнім часом співпрацює зі службою у справах дітей, подальша доля дитини буде залежити від того, чи подолає вона свою пристрасть до алкоголю.

17 січня четверо малолітніх дітей, після надходження заяви матері з проханням про їхнє тимчасове влаштування до соціального закладу через її складне матеріальне становище, були вилучені з сім’ї бабусі, де вони мешкали в неналежних умовах, про що надійшла інформація до ССД від небайдужих громадян, і доставлені на обстеження та, як виявилося пізніше, необхідне лікування, до дитячого відділення Клінічної лікарні ім. О. Лучанського.

Вам також може сподобатися

У Херсоні відзначать День Соборності України
Херсонську молодь запрошують на лекцію про професії майбутнього

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X