Діти Херсона підтримують тісну дружбу з військовослужбовцями із зони ООС

Новини
👁 189

Колектив Херсонської гімназії №20 отримав зворотний зв’язок від військовослужбовців зі Сходу України, до яких надійшли привітання та подарунки до Дня захисника та захисниць України, надіслані гімназистами.

Закладу впродовж багатьох років є активним учасником благодійних акцій, спрямованих на підтримку захисників України, що проходять службу в зоні ООС. Тож і 2021 не став винятком: ушановуючи захисників і захисниць України, гімназійна родина зібрала гуманітарну допомогу (харчові продукти, солодощі, консервацію, засоби гігієни) та надіслала військовим, які захищають нашу державу.

Відповідь військових засвідчила, що гімназисти повною мірою розуміють місію захисників.


Також малята з Херсонського ясел-садка №71 отримали звістку від захисників України. Молоді хлопці та їх командир прислали світлини з оберегами, які вихованці садочка надіслали їм минулого тижня. Кожний захисник поклав обереги до кишені біля серця і згадав про свій дім, свою родину…


Хлопці висловили щирі слова вдячності дітям та сподіваються, що малята теж, у майбутньому, стануть справжніми захисниками і захисницями України.

Вам також може сподобатися

Учора в Суворовському районі ліквідовували сміттєзвалища й обрізали дерева
У Херсоні відбувся конкурс для дошкільників «Крок до Зірок»

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X