Діяльність комунальних підприємств обговорювали на нараді під головуванням Володимира Пепеля

НовиниСоціальна сфера
👁 266

Сьогодні, 27 вересня, відбулась нарада заступника міського голови Володимира Пепеля з директорами департаментів, начальниками управлінь, керівниками комунальних підприємств.

На нараді обговорювали питання сектору житлово-комунального господарства міста, що виноситимуться на сесію міської ради 29 вересня. Зокрема, заступник міського голови Володимир Пепель дав завдання керівникам комунальних підприємств надати розрахунки по їхній діяльності, від яких залежатиме бюджетний запит. А саме:

  1. Перелік заходів та залучення для них коштів.
  2. Перелік потрібних фахівців.
  3. Фонд оплати праці.

Також Володимир Пепель нагадав, що міський голова Ігор Колихаєв дав завдання розробити програму вивезення твердих побутових відходів. Окремим пунктом питання є небезпечні відходи – їхнє вивезення/утилізація. За 10 днів комунальні підприємства мають надати свої пропозиції.

Окрім іншого:

-важливим питанням є підготовка міста для опалювального періоду 2021-2022 р.

-Обговорення встановлення економічного обґрунтування тарифів на водопостачання та водовідведення за участі чотирьох комунальних підприємств, які здійснюють діяльність на старостинських округах.

-Приведення статутів комунальних підприємств у відповідність  до чинного законодавства та винесення проєктів рішень на жовтневу сесію.

-По кладовищах підготувати інформацію наявності та відсутності кадастрових номерів.

На нараді відпрацьовували ряд інших питань. Наприклад, директор КП «Міське дорожнє управління» повідомив, що прибиральна техніка працює на території старостатів. Так, нещодавно здійснювалося механізоване прибирання у Комишанах та Зеленівці. На черзі інші старостинські округи.

Починається ремонт колектору по вул. Чорноморській. Володимиру Пепелю прозвітували, що з поліцією є домовленість про перекриття руху по вулиці для проведення ремонтних робіт.

Вам також може сподобатися

У міськраді відбудеться зустріч з оціночною місією Уряду Данії та Міжнародною організацією праці
Курс підвищення кваліфікації туристичних гідів – «Гастрономічний гід»

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X