Діяльність департаменту міського господарства розглядали сьогодні на нараді у Володимира Пепеля

НовиниСоціальна сфера
👁 432

Сьогодні, 4 жовтня, відбулась нарада заступника міського голови Володимира Пепеля з директором департаменту міського господарства, начальниками управлінь, керівниками комунальних підприємств. Головними питаннями були контроль підготовки міста до опалювального періоду 2021-2022 та підготовка на наступний рік бюджету департаменту міського господарства.

Володимир Пепель зазначив, що 5 жовтня о 10:00 відбудеться обговорення меморандуму про непідвищення рівня тарифів, підписаного у Києві під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, яке відбулося під головуванням Президента України Володимира Зеленського.

На енергобіржі зауважують, що ціни на природний газ зростають не лише в Україні, а й в Європі. Експерти пояснюють, що у глобальному масштабі споживання природного газу переважає пропозицію. На кінець вересня комерційна ціна на газ становила понад 30 грн/м3. Для  населення, що отримує тепло від теплопостачальних комунальних підприємств, Уряд зафіксував ціну на газ на рівні 7,40 грн/м3. Інше питання – бюджетні установи. Для них встановлена ціна удвічі вища – 13,60 грн/м3 без ПДВ. Місцеві бюджети мають передбачити гроші на збільшення фінансування теплопостачання лікарень, садочків, шкіл, закладів культи, ін. Міським бюджетам обіцяють частково компенсувати  різницю  в тарифах  на тепло, пов’язану з вартістю газу, втім, умови часткової компенсації допоки не відомі.

Також підіймалися питання стосовно:

– встановлення економічного обґрунтування тарифів на водовідведення з чотирма комунальними підприємствами, які здійснюють діяльність у старостинських округах;

-приведення статутів комунальних підприємств відповідно до чинного законодавства, звернувши увагу на старостинські округи, та винесення проєктів рішень стосовно статутів на сесію у листопаді;

-продовження інвентаризації та паспортизації мереж освітлення та РП у Херсоні й старостинських округах;

-проходження тендерних процедур для ремонту покрівлі будинку по вул. Благоєва, 6; експертизи по будинках «гнучкої» схеми; освітлення вул. Ілюші Кулика, таврійського парку; проведення робіт з освітлення вулиць у смт Антонівка, Степанівка, та вул. Лугової у Херсоні.

13 жовтня відбудеться чергове засідання сесії міської ради, на розгляд якої готується Програма житлово-комунального господарства на 2022-2026 роки. Тож керівники комунальних підприємств мають надати до департаменту міського господарства свої пропозиції, які передбачають фінансування та перевірку антимонопольним комітетом, стосовно внесення їх до Програми. У пропозиціях мають бути зазначені штатний розпис, фонд оплати праці, інше.

Вам також може сподобатися

Питання-відповіді щодо комерційного обліку в багатоквартирних будинках
У Херсоні буде нова система руху вантажівок

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X