Детально про роботу Cаll-центру допомоги в Херсоні

Новини
👁 1K

У Херсонській МТГ працює Cаll-центр. Детально про його роботу нам розповів один з волонтерів.

Наразі на «гарячих лініях» Cаll-центру діє 15 телефонних номерів. Оператори працюють на лінії з 9 до 18 години. Для зручності діють номери усіх наявних операторів мобільного зв’язку (Vodafone, Lifecell, Київстар).

Лінія приймає дзвінки за чотирма напрямками гострих потреб, а саме потребах у харчових продуктах, питній воді, медикаментах та засобах гігієни.

З інших питань заявки не приймаються!!!!

Акцентуємо увагу херсонців на тому, що в першу чергу заявки приймаються від малозахищених верств населення (пенсіонерів, багатодітних родин, маломобільних групи населення).

Після надходження заявок бек-служба їх сортує та передає на районні у місті ради, де, безпосередньо, з наявних продуктів формується пакет допомоги та здійснюється доставка людям.

Через постійне виникнення проблем зі зв’язком та інтернетом розроблено Google форму, для того, аби заявку було можливо заповнити самостійно.

Як інформують у Cаll-центрі, за добу в середньому надходить до 1000 заявок. Станом на 9 березня уже надійшло 4356.

Волонтери та працівники Cаll-центр звертаються до мешканців громади, які мають змогу самостійно вистояти чергу та придбати для себе продукти, з розумінням поставитися до волонтерської роботи. Звертатися на гарячу лінію лише в разі крайньої необхідності. Адже в першу чергу обробляються заявки від людей, які не мають змоги вийти з дому, не мають коштів придбати продукти тощо.

Окрема проблема існує з медикаментами. З цих питань у першу чергу рекомендуємо звертатися до своїх сімейних лікарів, а лише після цього до Cаll-центру. Якщо на час подачі вашої заявки потрібні вам медикаменти відсутні, центр врахує потребу, і, у разі надходження препаратів, вам зателефонує оператор.

У свою чергу, Херсонська міська рада закликає херсонців підтримувати тих, хто проживає неподалік (в одному будинку, на одній вулиці).

Допоможіть придбати продукти для людей, які цього потребують, поділитися чим можете. Адже лінії Cаll-центру перевантажені, заявки не можливо обробити вчасно. А просто зараз, хтось поруч із вами потребує допомоги

Вам також може сподобатися

Де херсонці можуть отримати офіційні новини
Територіальний центр соціального обслуговування Суворовського району працює у штатному режимі

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X