Держспецзв’язку інформує про стан мобільних мереж та інтернету

Новини
👁 2K

Оперативна інформація Держспецзвʼязку про роботу мобільного звʼязку, інтернету та цифрового телебачення в Україні станом на 15:00 11 квітня 2022 року.

На Херсонщині вдалося відновити покриття у Бериславі та Тягинці.

У складні часи, які переживаємо ми з вами, надзвичайно важливо, щоб усі громадяни, які потребують допомоги, отримали її вчасно. Тому зв’язок із рятувальниками має бути завжди. Щоб жителі Сумської області могли завжди розраховувати на допомогу, lifecell забезпечив переадресацію дзвінків на 101.

У низці населених пунктів, які перебувають під окупацією та у зоні активних бойових дій, зафіксовано погіршення зв’язку в окремих операторів. Тому нагадуємо: завдяки спільній роботі НЦУ та операторів було запроваджено національний роумінг, тобто громадяни отримали змогу підключатися до мереж інших операторів.

Для абонентів lifecell національний роумінг працює автоматично. Якщо підключення до мережі іншого оператора не відбувається – необхідно здійснити ручні налаштування.Абоненти Київстар та Vodafone можуть скористатися цією опцією, здійснивши ручні налаштування на смартфоні:

– Відключити автовибір мережі (на Android: Налаштування – Мобільна мережа (чи Підключення) – Оператор; на iOS: Параметри – Стільникові дані – Вибір мережі)

– Знайти й вибрати доступну мережу: Vodafone UA, UA-KYIVSTAR чи lifecell

– Якщо зареєструватися не вдалось, треба спробувати ще раз або вибрати іншу мережу

– Перевірити можливість використання мобільного інтернету – надіслати повідомлення в месенджері.

Ремонті бригади Укртелекому відновили інтернет у значній частині Запорізької області за винятком місцевості, де це зробити неможливо через бойові дії, окупацію чи значні пошкодження. Робочих вузлів зв’язку в області – 65%.

Вам також може сподобатися

12 квітня на маршрути вийшло 126 автобусів, які курсують за 24 напрямками
Херсонський Водоканал ліквідував 10 засмічень у мережах

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X