Держспецзвʼязку інформує про роботу мобільних мереж

Новини
👁 1K

В Україні глобальних проблем із доступом до інтернету та телефонії не спостерігається – оператори та провайдери надають послуги електронних комунікацій по всій країні. У місцях, де внаслідок бойових дій зазнали ушкодження мережі звʼязку тривають відновлювальні роботи.

Ворог подекуди почав використовувати засоби радіоелектронної боротьби – телефони абонентів глушать з метою посіяти панічні настрої та хаос серед населення.

Також, через пошкодження волоконно-оптичних ліній звʼязку існує проблема із мобільним звʼязком та інтернетом у Луганській області. Системи та мережі відновлюються.

АТ “Укртелеком” надає послуги телефонії та інтернет-доступу в усіх областях, за винятком Чернігівської. Фахівці компанії шукають можливість відновити послуги у Чернігівській області, де вони відсутні через пошкодження мережі під час бойових дій.

Середня доступність районних вузлів зв’язку складає 80%.  Знято обмеження швидкості доступу до інтернету для приватних абонентів в усіх областях, крім Сумської. Пріоритет інтернет-доступу там надається сервісам ЗСУ, сил безпеки та оборони та соціальній інфраструктурі.

Вам також може сподобатися

Педагогиня херсонського дитсадочка здобула призове місце в міському конкурсі
Президент України оголосив про початок податкової реформи

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X