Держспецзвʼязку інформує про роботу мобільних мереж 11 березня

Новини
👁 356

Оператори мобільного звʼязку та інтернет-провайдери в Україні продовжують надавати послуги електронних комунікацій. У Херсоні покриття Київстар становить 96%, Vodafone – 93%, Lifecell – 82%.

Критична інфраструктура АТ “Укртелеком” працює. Через низку пошкоджень магістральних ліній був тимчасово відсутній доступ до інтернет-послуг у Запорізькій, Херсонській та Миколаївській областях. Надання послуг – уже відновлено у Запорізькій області, роботи з відновлення у Херсонській та Миколаївській областях завершуються. Також, оператор зняв обмеження швидкості доступу до інтернету в усіх областях, окрім Сумської – там пріоритет надається на критичні потреби ЗСУ та обʼєктам критичної соціальної інфраструктури.

Загальна кількість регіональних вузлів зв’язку, що працюють – 75%.Системи оперативно-технічного управління комунікаційними мережами продовжують функціонувати у режимі управління під час воєнного стану, яке здійснює Національний центр оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій при Державній службі спеціального звʼязку та захисту інформації України.

Вам також може сподобатися

Для формування гуманітарної допомоги Суворовській райраді потрібні поліетиленові пакети
Як діяти, якщо на ваших очах окупанти беруть у полон людей

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X