Держпродспоживслужба інформує про небезпечну каву

Новини
👁 237

Херсонське районне управління Держпродспоживслужби України інформує про небезпечну каву!

Нещодавно було виявлено хлорпірифос в органічній зеленій каві (походженням з Гондурасу), що експортувалась з Німеччини (відправник: Rehm & Benecke Coffee GmbH & Co., Hamburg) до України (отримувач: ТОВ «Кофітон», вул. Ломоносова 75 а, м. Київ, 03189).

Хлорпірифос – це речовина фосфорорганічної групи, яка є основою для виробництва багатьох пестицидів. Потрапляючи до організму людини, він викликає гострі збої у роботі центральної нервової системи: головний біль, порушення свідомості, аж до розвитку глибокої коми, судоми.

Відповідно до законів України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» та «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» у разі наявності в обігу вищезазначеної продукції оператори ринку зобов’язані вилучити її з обігу та письмово проінформувати Херсонське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області на електронну адресу: [email protected] до 18.10.2023.

Просимо інформувати про поширення неякісного харчового продукту!

Вам також може сподобатися

КП «Херсонміськсвітло» було виконано низку ремонтів
Жителі Комишанського округу продовжують отримувати допомогу

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X