Держпродспоживслужба інформує

Новини
👁 249

Херсонське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області інформує про отримання інформаційного повідомлення за системою швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 27 вересня 2023 року.

№Вх-08-3-5/7/1887 стосовно виявлення Bacillus cereus в соусах з Нідерландів (виробник: Lekkerkerker Food, Netherlands) до України (отримувач: «ЯН ДЖЕНЕРАЛ ПРОДАКТС УКРАЇНА», проспект Повітрофлотський, 66, м. Київ, 03151).

Відповідно до законів України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» та «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», у разі наявності в обігу вищезазначеної продукції, оператори ринку зобов’язані вилучити її з обігу та проінформувати Херсонське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області на електронну адресу: [email protected] до 05.10.2023.

Вам також може сподобатися

Які роботи виконало Херсонміськсвітло 3 жовтня
До уваги жителів  населених пунктів деокупованої території Херсонської міської громади, які втратили врожай овочів внаслідок  підриву рф греблі Каховської ГЕС!

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X