Депутати затвердили розмір туристичного збору на території Херсонської МТГ

Новини
👁 206


Під час засідання позачергової сесії депутати Херсонської міськради встановили ставку туристичного збору на території Херсонської міської територіальної громади.


Так, у місті Херсоні як адміністративному центрі територіальної громади:
– у хостелах, гуртожитках для приїжджих, таборах для відпочинку, житлових будинках, прибудовах до житлового будинку, садових будинках, дачних будинках – на рівні 0,25 % для внутрішнього та для в’їзного туризму від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 01 січня звітного (податкового) року, для однієї особи за одну добу тимчасового розміщення;
– у готелях, кемпінгах, мотелях, будинках відпочинку, пансіонатах та інших закладах готельного типу, санаторно-курортних закладах – у розмірі 0,5 % для внутрішнього туризму та 1 % для в’їзного туризму від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 01 січня звітного (податкового) року, для однієї особи за одну добу тимчасового розміщення.

У місцях тимчасового розміщення (ночівлі), що розташовані в населених пунктах, які входять до складу території Херсонської міської територіальної громади (смт Наддніпрянське, сел. Інженерне, сел. Молодіжне, смт Антонівка, сел. Придніпровське, смт Зеленівка, с. Богданівка, с. Петрівка, сел. Сонячне, смт Комишани, сел. Приозерне, сел. Зимівник, сел. Благовіщенське, с. Степанівка, с. Садове) – у розмірі 0,25 % для внутрішнього та в’їзного туризму від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 01 січня звітного (податкового) року, для однієї особи за одну добу тимчасового розміщення.
Збір сплачується до бюджету Херсонської міської територіальної громади щоквартально.

Рішення набере чинності з 1 січня 2022року.

Вам також може сподобатися

КП “Херсонміськсвітло” організує чергування аварійних бригад під час вихідних
Лікарня ім. Лучанського отримає нове обладнання

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X