Депутати вирішили створити комісію, що наведе лад у питаннях нерухомості міста

Новини
👁 311

Сьогодні на засіданні постійної комісії з питань землекористування відбувся попередній розгляд проєктів рішень, що пропонуються на розгляд сесії міської ради.

Упродовж засідання депутати міської ради виступили з рядом ініціатив. Серед іншого В’ячеслав Білковський запропонував створити сквер ім. Джона Говарда на території біля пам’ятника відомому англійцю на вулиці Ушакова. На його думку, після реконструкції монумента та облаштування території біля нього – в Херсоні з’явиться нова туристична локація.

А депутат Іван Бебко на розгляд депутатів запропонував три ініціативи, дві з яких були підтримані членами комісії. Зокрема, він запропонував замість букетів на свято 1 вересня приносити саджанці квітів, кущів, дерев. Таке починання, на його думку, сприяло б відповідальному ставленню дітей до навколишнього середовища та розв’язанню проблеми з озелененням у місті.

Окрім того, він ініціював створення у Херсоні пішохідних переходів, які б розміщувалися на рівні тротуарної плитки. Такі переходи сприяли б врегулюванню пішохідного руху, адже подібне підвищення дорожнього полотна на міських дорогах автоматично знижувало б швидкість автомобілістів (які, як відомо, часто її перевищують) до визначеної правилами. Депутат запропонував розташувати пішохідні переходи європейського зразка біля скверів, парків, навчальних закладів. Один перехід Іван Бебко вирішив побудувати за власний кошт біля гімназії №20.

Окрім того, під час засідання були розглянуті питання, що стосувалися міської нерухомості та її продажу. Особливо палке обговорення відбулося навколо приміщення, що розташоване на проспекті Ушакова, 30/1, де зараз розміщена галерея Спілки художників України.


Ігор Пастух, зауважив, щоб розпочати ґрунтовне обговорення питання щодо продажу міської нерухомості необхідно побачити весь перелік об’єктів із характеристикою кожного окремого приміщення, таблицю прибутків від оренди тощо.
Ілля Карамаліков підкреслив, що в місті є нерухомість, яку стратегічно не можна продавати, а також є приміщення, яким необхідно найближчим часом знайти нового власника.

Аби навести лад із міською нерухомістю, Євгенія Бєла запропонувала створити комісію, до складу якої увійдуть всі охочі депутати (у тому числі з профільних комісій), які вивчать це питання детально і приймуть рішення вигідне громаді.

Вам також може сподобатися

На черговій нараді з реконструкції проспекту Ушакова обговорювали поетапність робіт
У міськраді видаватимуть довідки бджолярам: На сесії підтримали зміни у роботі департаменту економіки та інвестицій

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X