Депутати від партії Ігоря Колихаєва влаштували свято для херсонців

Новини
👁 152

Депутати Херсонської міської ради від партії Ігоря Колихаєва «Нам Тут Жити» разом із правлінням ОСББ привітали дітлахів та їх батьків, що проживають у будинках 12 та 12-а на Бериславському шосе з початком навчального року.

Подвір’я будинків перетворили на справжній розважальний центр із яскравими повітряними кульками, веселою музикою, аніматорами, естафетами та солодкими подарунками.

Як зазначає депутат міської ради від партії Ігоря Колихаєва «Нам Тут Жити» Андрій Ткаченко, це не перше свято, яке влаштовують для малечі: «По декілька разів на рік ми намагаємось дарувати малечі усмішки».

Вражені святковими заходами не лише діти, задоволені лишилися і батьки, адже через карантинні обмеження малеча змушена була нудьгувати.

Ще однією радістю для мешканців стала нещодавно відремонтований внутрішньодворовий проїзд, на ремонт якого очікували 10 років, та облаштовані водовідводи.

Як зазначає одна із мешканок, під час дощів пройти до будинку було вкрай важко, не змочивши ноги: «Ми задоволені якістю дороги, дуже дякуємо. Наші діти відтепер бавляться у дворі частіше».

Депутат Дніпровської районної у місті Херсоні ради Тетяна Набока та голова правління ОСББ «Тандем» Світлани Волощук подякували за допомогу міському голові Ігорю Колихаєву та депутатам міської ради.

Світлана Волощук додала, що і досі подвір’я потопало б у багнюці, якби не підтримка та контроль органів влади.

«Роботи проводились згідно затвердженої документації, з бюджету міської ради витрачено 800 тис грн. Виконаний капітальний ремонт дорожнього покриття, замінено бордюри. Якість робіт з виїздом на місце оцінюватимуть спеціалісти», – розповідає Андрій Ткаченко.

Він подякував мешканцям міста, що є платниками податків, міському голові Ігорю Колихаєву і депутатам за підтримку ініціативи, зазначивши, що міська рада не збирається на цьому зупинятися, адже у планах є чергові прибудинкові території, які потребують ремонту.

Фотографії з відеоматеріалу телеканалу Херсон Плюс.

Вам також може сподобатися

На сесії проголосували за ремонт будинків, закладів охорони здоров’я, реконструкцію парку
Запрошуємо херсонців на зустріч паралімпійської чемпіонки Єлизавети Мерешко

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X