Депутати «транспортної» комісії почали розгляд сесійних питань

Депутатська комісіяНовини
👁 246

Сьогодні, 9 лютого, депутати постійної комісії з питань конкурентоспроможності, сталого розвитку, підприємництва, транспорту, зв’язку та торгівлі почали розглядати проєкти рішень, що планують включити до порядку денного XІV сесії міської ради.

Зокрема, комісія підтримала проєкт рішення щодо затвердження переліку адміністративних послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг Херсонської міської територіальної громади.

Як зазначає начальниця відділу адмінпослуг херсонського ЦНАПу Лариса Антонова, відповідно до зазначеного проєкту рішення до переліку існуючих послуг планують включити ще 44 адміністративні послуги.

Зазначений проєкт рішення пропонується до розгляду депутатів з метою задоволення потреб жителів громади в отриманні найпопулярніших адміністративних послуг в Центрі надання адміністративних послуг Херсонської МТГ, а також у зв’язку внесенням законодавчих змін, зокрема – реалізації норм Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг”.

Лариса Антонова пояснює, що в разі підтримки проєкту рішення сесією міської ради, херсонці зможуть подавати до ЦНАПу заяви щодо отримання дозволів на розробку земельної та технічної документації, відведення у власність земельної ділянки, встановлення меж ділянки, внесення змін до паспорта прив’язки тимчасової споруди для провадження  підприємницької діяльності, надання дубліката будівельного паспорта забудови земельної ділянки, внесення змін до містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки тощо.

Також комісія одноголосно підтримала проєкт Програми сприяння Херсонському районному територіальному центру комплектування та соціальної підтримки на 2022 рік.

Програма дозволить забезпечити належне та якісне проведення мобілізаційних заходів, весняного та осіннього призовів. На такі потреби з міського бюджету планують виділити 438 тис.грн., з них – на проведення призову громадян на військову службу за контрактом – 288 тис. грн, перевезення призовників – 98 тис. грн, придбання матеріальних цінностей (канцелярія, марки тощо) – 190 тис.грн. Заходи з проведення мобілізації людських і транспортних ресурсів – 150 тис.грн, придбання комп’ютерної техніки – 105 тис.грн, решта – придбання друкованої продукції (агітаційні та рекламні матеріали).

Крім цього, депутати підтримали наступні проєкти рішень:

  • Про прийняття до комунальної власності Херсонської міської територіальної громади об’єктів, що мають ознаки безхазяйних;
  • Про затвердження Переліку об’єктів малої приватизації, що перебувають у комунальній власності Херсонської міської територіальної громади та підлягають приватизації шляхом продажу з аукціону;
  • Про затвердження Програми організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт, на 2022 – 2026 роки;
  • Про включення квартири до фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб;
  • Про  внесення  змін  до  Програми  розвитку дорожнього господарства м. Херсона на 2020 – 2024 роки.

Вам також може сподобатися

Члени “земельної” комісії проголосували за включення до порядку денного сесії близько 40 питань
Оновлена адміністративна комісія розглянула 22 протоколи

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X