Депутати прийняли рішення про встановлення земельного податку

Новини
👁 1K

На позачерговому пленарному засіданні міської ради депутати прийняли рішення про встановлення земельного податку на території Херсонської міської територіальної громади. За прийняття рішення проголосувало  48 депутатів міської ради.

У рішенні йдеться про встановлення ставок земельного податку, визначення елементів податку, а також пільги для фізичних та юридичних осіб.

Рішення набирає чинності з 1 січня 2022 року, а це значить, що вже з наступного року на території новосформованої Херсонської міської територіальної громади буде діяти єдиний земельний податок.

Відтак, у місті Херсон він становитиме 1%  від нормативної грошової оцінки на землі сільськогосподарського призначення.

 На території інших населених пунктів Херсонської міської територіальної громади, таких як: Антонівка, Молодіжне, Зеленівка, Богданівка, Петрівка, Сонячне, Комишани, Зимівник, Благовiщенське, Приозерне, Наддніпрянське, Інженерне, Степанівка, Садове, Придніпровське більше не існуватиме розбіжностей у сумах ставок земельного податку.   Як приклад, для земель сільськогосподарського призначення на території цих населених пунктів ставка земельного податку становитиме 0,5% нормативної грошової оцінки .

Слід зауважити, що проєкт рішення «Про встановлення земельного податку на території Херсонської територіальної громади»  оприлюднено у ЗМІ ще 8 квітня 2021 року.

 28 квітня та 6 травня відбувалися Громадські обговорення, де бажаючі надавали свої пропозиції, які були враховані або вмотивовано відхилені.

Вам також може сподобатися

На позачерговій сесії Херсонської міськради 18 червня відзначили медиків та освітян
На території Херсона встановили збір за місця для паркування транспортних засобів

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X