Депутати підтримали внутрішнє запозичення до бюджету розвитку

Новини
👁 234

Сьогодні під час засідання сесії міської ради депутати підтримали здійснення місцевих запозичень до бюджету розвитку Херсонської МТГ.


Кредитні кошти залучатимуться для фінансування видатків на проєктування, капітальний ремонт і ремонтно-реставраційні роботи будівель, розташованих в історичній частині міста, проєктування, будівництво, реконструкцію, реставрацію та капітальний ремонт будівель, споруд та інженерних мереж комунальної власності територіальної громади; проєктування будівництво, реконструкцію, та капітальний ремонт об’єктів благоустрою, вулично-дорожньої мережі та дорожньої інфраструктури, систем, зовнішнього освітлення вулиць міста, придбання спеціалізованої техніки.

Місцеве запозичення буде здійснюватися у формі невідновлюваної кредитної лінії шляхом укладання договору з ПАТ АБ «Укргазбанк». Розмір запозичення складає 300 мільйонів грн (у 2021 році -100 млн грн, у 2022 – 200 млн грн) строком на 60 місяців. Відсоткова ставка змінювана. Для перших 12 місяців складатиме 11,5%, а далі буде прив’язана до облікової ставки НБУ. Вона складатиметься з облікової ставки НБУ та маржі (між кредитною ставкою та обліковою ставкою НБУ), яка буде діяти на день укладання кредитного договору.

Вам також може сподобатися

З понеділка у Херсоні школи працюватимуть офлайн
Херсон прийняв у власність кисневі концентратори

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X