Депутати підтримали призначення Анатолія Хоменка на посаду заступника міського голови

Новини
👁 200

На ХІІІ сесії міської ради 28 січня депутати розглядали питання призначення на посаду заступника Херсонського міського голови Херсонського району Херсонської області з питань діяльності виконавчих органів ради Анатолія Хоменка. Переважною більшістю голосів – 32, питання підтримали, тож Анатолій Хоменко призначається заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Рішення прийняте керуючись абзацом 4 частини 1 статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», статтею 25, частиною 1 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

У наданому йому слові Анатолій Хоменко подякував за довіру та підтримку, висловив сподівання про подальшу ефективну співпрацю:

Попереду багато роботи. Ми будемо ефективно працювати над виконанням програм стратегічного розвитку міста, створенням сприятливого клімату для малого та середнього бізнесу, для залучення інвестицій. Впевнений, що міська рада та депутатський корпус об’єднаються навколо економіки та розвитку Херсона. Наша спільна робота має відповідати потребам та запитам міської громади“, – сказав Анатолій Хоменко.

Довідково:

Анатолій Хоменко народився у 1960 р. Навчався у Херсонському державному педагогічному університеті (нині ХДУ) та у ХНТУ.З 2010 по 2012 рік працював на посаді заступника голови Херсонської облдержадміністрації з питань економіки, фінансів, зовнішньоекономічної діяльності, житлово-комунального господарства, надзвичайних ситуацій, паливно-енергетичного комплексу, капітального будівництва, містобудування, архітектури, транспорту, зв’язку, промисловості та розвитку інфраструктури. У 2015 році очолив Херсонське регіональне представництво Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) – впливової глобальної організації бізнесу, яка представлена у 127 країнах світу.

За час робити А.Хоменка на посаді заступника голови Херсонської облдержадміністрації протягом двох років ним були реалізовані наступні проекти:

– реконструкція ділянки автомобільної дороги державного значення М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ (на Таганрог) на кордоні з Миколаївською областю;

– у 2012 році розпочато реалізацію інвестиційно-інфраструктурного проекту будівництва мостового переходу через залізничні колії в районі вул.Залаегерсег та Бериславського шосе в м.Херсоні, який був запроектований Генеральним планом розвитку м.Херсона ще у 1986 році;

– розпочато впровадження Генеральної схеми розвитку ДП „Херсонський морський торговельний порт”;

– відкрито найбільше в Україні багатофункціональне овочесховище ТОВ «Грін Тім»;

– побудовані Торгівельно-культурний центр «Фабрика», перевантажувальні термінали «Нібулон», найбільша в Європі птахофабрика «Авангард» у Білозерському районі, гіпермаркет «Епіцентр», «Європорт», лінія розфасовки фруктів на ДП «Дніпрянська аграрна фірма ім.Солодухіна»;

– у 2011 році «Аеропорт «Херсон» було повернено до комунальної власності області, розпочато його повномасштабну реконструкцію, і вже у 2012 році аеропорт розпочав свою роботу;

– відкрито завод з виробництва гофро-тари «Дунапак-Таврія» у Цюрупинському районі;

– опрацьовано проекти з будівництва вітрових електростанцій, підписано угоди на проектно-вишукувальні роботи;

– було розроблено бренд Херсонської області, який зайняв друге місце на міжнародному фестивалі у 2012 року в Білорусії, та став символікою інвестиційного форуму.

Маємо сподівання, що робота Анатолія Хоменка у Херсонському міськвиконкомі буде такою ж результативною.

Вам також може сподобатися

На сесії міськради відзначили переможців конкурсу «Херсон новорічний»
У Музеї воєнного дитинства пройшов воркшоп з миробудування для школярів

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X