Депутати підтримали придбання спеціалізованої техніки для КП “МДУ”

Новини
👁 273

Проєкт рішення Херсонської міської ради «Про надання дозволу комунальному підприємству «Міське дорожнє управління» Херсонської міської ради на укладання договору фінансового лізингу» підтриманий 43 голосами на сесії міської ради, що відбулась сьогодні, у п’ятницю, 17 грудня.

КП «Міське дорожнє управління» Херсонської міської ради є балансоутримувачем вулично-дорожньої мережі Херсона, загальною площею 3 511 571 кв.м. Також на балансі підприємства обліковується 405 об’єктів внутрішньо-дворових проїздів, загальною площею 458 503,9 кв.м. Для забезпечення утримання вулично-дорожньої мережі населених пунктів Херсонської міської територіальної громади підприємство має техніку для механізованого посипання та очищення вулично-дорожньої мережі міста в осінньо-зимовий період. Її недостатньо, крім того, більшість автомобілів, які використовуються для зимового утримання вулично-дорожньої мережі міста, 1989-1997 років виготовлення.

Також, КП «МДУ» працює над утриманням в належному стані вулично-дорожньої мережі міста, ліквідуючи аварійно небезпечні ділянки доріг установками для ямкового ремонту. На сьогодні, підприємство забезпечене лише трьома одиницями вказаного обладнання, що вкрай недостатньо для забезпечення потреб міста та утримання дорожнього покриття вулиць в належному технічному стані.

Тож у підприємства є необхідність придбання комплексу спеціалізованої техніки. Отримання державної субвенції на придбання автомобілів, обладнаних установкою для ямкового ремонту та змінним зимовим обладнанням, машин дорожніх комбінованих, багатофункціональних міні-навантажувачів та автомобілів для прибирання вулиць і доріг  дозволить частково задовольнити нормативну потребу підприємства у техніці та підвищити експлуатаційну продуктивність.

“Придбання вказаної техніки дозволить виконувати увесь необхідний комплекс заходів з утримання вулично-дорожньої мережі протягом всього року, виконувати їх з найменшими витратами бюджетних коштів та забезпечить потребу  територіальної громади у наданні якісних послуг”, – зазначає начальниця управління транспортної, дорожньої інфраструктури та зв’язку Марина Віркун.

Перелік спеціалізованої техніки:

Пор. №Назва/маркаКількість одиниць, шт.
1Машини дорожні комбіновані     МДКЗ-14 МАЗ-5550С32
2Вантажний автомобіль МАЗ-5340, обладнаний установкою (машиною) ямкового ремонту Патчер HYDROG PA-6000 та додатковим змінним зимовим обладнанням (сніговим відвалом та обладнанням для розподілення протиожиледних матеріалів по покриттю)1
3Багатофункціональні мінінавантажувачі з шарнірною рамою АVANT 760і з навісним обладнанням4
4Підмітально-притиральні машини (модель Dongfend Cummins Diesel Engine ISB 18050)3
 Всього:10

Вам також може сподобатися

Депутати “Блоку Сальдо” звітуватимуть перед громадою 28 грудня
Херсонтеплоенерго завершив аварійно-відновлювальні роботи на двох ділянках магістрального трубопроводу

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X