Депутати на округах шукають рішення для оптимізації маршрутної мережі

НовиниСоціальна сфера
👁 96

Депутат Херсонської міської ради, член постійної комісії міськради з питань житлово-комунального господарства, житлової політики, енергозбереження та благоустрою Віктор Сухокобилін організував зустріч старости сел. Комишани Катерини Рогової та громадських активістів міста з начальницею управління транспортної, дорожньої інфраструктури та зв’язку Мариною Віркун, керівниками КП «ХТКС» Сергієм Кислих та Ігорем Токаревим, представниками Індустріального університету та розробниками маршрутної мережі. Метою зустрічі було обговорення оптимізації транспортної мережі.

«Одне з найбільш болючих питань жителів мого округу – незручні маршрути. Міський голова Ігор Колихаєв ініціював розроблення нової маршрутної мережі. Звісно, потрібно враховувати доцільність того чи іншого маршруту, наприклад інтенсивний рух у денний час, відстань, пасажиропотік, інші фактори, але й не враховуючи думки місцевих жителів мережу не оптимізуєш. Наприклад, у мене багато звернень від мешканців Комишан та Сенявіна, які просять зробити маршрути, що пролягатимуть вулицями, де зараз громадського транспорту немає взагалі», – пояснює Віктор Сухокобилін.

На спільній нараді мешканців з відповідальними особами розглянули пропозиції з’єднати мікрорайони Шуменський, Житлоселище та Забалку; відновити маршрут по просп. Адмірала Сенявіна; зміцнити маршрут №2, що йде до сел. Геологів; внести зміни до маршруту №3, зробивши кінцевою зупинку у Річпорту , а не на Шуменському.

Начальниця управління транспортної, дорожньої інфраструктури та зв’язку Марина Віркун зауважує:

«Робота з оптимізації міської маршрутної мережі ведеться вже місяць. Ми враховуємо пропозиції містян, радимося з перевізниками. Найближчим часом, думаю, що 10 серпня, оприлюднимо дорожню мапу з новою маршрутною мережею. На черзі – проведення тендеру з перевізниками та залучення більшої кількості комунального транспорту до роботи на міських маршрутах».

Вам також може сподобатися

Перше півріччя роботи виконавчих органів Дніпровської районної ради в цифрах і фактах
У Суворовському районі косять зелені зони та вивозять стихійні звалища

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X