Депутати на «гуманітарній» комісії вирішили у серпні ознайомитись зі станом харчоблоків в освітніх закладах

Депутатська комісіяНовини
👁 132


Сьогодні на засіданні постійної комісії з гуманітарної політики, медицини, освіти, культури, молодіжної політики та спорту, законності, депутатської діяльності, свободи слова та запобігання корупції відстежували виконання попередніх рекомендацій, розглядали листи та звернення.


Зокрема, було розглянуто звернення Щербакової Олени, депутата Корабельної в місті Херсоні ради 8 скликання, щодо підняття заробітної плати медсестрам, що працюють у закладах освіти. У зверненні зауважується, що рівень зарплат техпрацівників у освітніх закладах міста нині вищий, ніж у медичних сестер. Зокрема, заробітна плата окремих сестер, що працюють на 0,5 ставки, складає орієнтовно 2,4 тис. грн.


Комісія надала рекомендації управлінню освіти підготувати щодо цього детальну інформацію та обрахунки, аби можна було подумати над врегулюванням питання.


Також під час комісії торкнулися теми харчування дітей у херсонських школах. Начальник управління освіти Наталія Журженко, зауважила, що у ряді освітніх закладів зараз здійснюється ремонт харчоблоків, та всі заклади міста готуються до початку нового навчального року.

Під час засідання члени комісії вирішили відвідати вибірково школи у серпні, аби перевірити готовність харчоблоків, а також у вересні продегустувати (за власний кошт) шкільні обіди у деяких школах.

Резюме голови постійної комісії з гуманітарної політики, медицини, освіти, культури, молодіжної політики та спорту, законності, депутатської діяльності, свободи слова та запобігання корупції Алли Малицької щодо сьогоднішнього засіданняподається нижче.

Вам також може сподобатися

Увага! Рух тролейбусів № 3, 4, 9, 11 – змінено
Про форсмажор говорили на семінарі, участь в якому взяли представники департаменту економіки та інвестицій

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X