Депутати затвердили Міську програму культурно-масових заходів на 2022 рік

Новини
👁 493

Депутати міськради затвердили Міську програму культурно-масових, мистецьких заходів і підтримки заходів у рамках проведення міжнародних, всеукраїнських, міських фестивалів і конкурсів на 2022 рік.

Так, Програмою заплановано проведення заходів щодо відзначення державних, професійних свят та пам’ятних дат, зокрема – до Дня Соборності України, Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, Дня визволення міста Херсона, Дня Конституції України, Дня державності України, Дня Державного прапора України, Дня незалежності України, День захисту прав української громади Криму, Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, Дня пам’яті жертв депортації кримськотатарського народу та ін.

Також з голосу у сесійному залі було внесено пропозицію стосовно відзначення у Херсоні Дня українського добровольця (14 березня). Її підтримали 48-ми голосами.

Окрім того, передбачається проведення та підтримка міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських фестивалів та конкурсів (Міжнародний фестиваль  «Марка дружби»», Міжнародна літня школа обдарованих дітей та ін.).

У 2022 році у Херсоні, згідно документу, започатковуються також міжнародний книжковий фестиваль «Літерат», всеукраїнський фестиваль до Дня Івана Купали, всеукраїнський проєкт «День вуличної музики».

Також заплановано проведення регіональних фестивалів для дітей та юнацтва, саме: фестиваль дитячої творчості:  «Острів Різдва», «Кіноколейдоскоп», тиждень дитячої музики в рамка міжнародного фестивалю академічного мистецтва «Амадеус» тощо.

Вам також може сподобатися

До Кабміну та Верховної Ради звернулись депутати Херсонської міськради
Депутати затвердили бюджет Херсонської міської громади на 2022 рік

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X