Депутати міськради вивчили проблеми лікарні ім. О.С. Лучанського з виїздом на місце

Новини
👁 335

Сьогодні, 15 липня, секретар міської ради Галина Лугова разом з депутатами міської ради: головою «бюджетної» комісії Андрієм Дмитрієвим, головою «гуманітарної» комісії Аллою Малицькою, Іваном Глуховим та представником департаменту бюджету та фінансів здійснила виїзну робочу нараду до комунального некомерційного підприємства «Херсонська міська клінічна лікарня ім. О.С. Лучанського» Херсонської міської ради.

Візит делегації представників міської ради зумовлений необхідністю введення в експлуатацію новозбудованого та реконструйованого приймально-діагностичного відділення лікарні.

Відділення побудоване за кошти державного бюджету недобросовісним підрядником. Наразі існує ряд проблем, через які відділення не може функціонувати, як приклад – стеля, яка затікає та непрацююча вентиляція. Зокрема, відсутній акт технічного обстеження, який необхідний для подальшого прийняття відділення на баланс лікарні.

Замовником проєкту є Департамент здоров’я Херсонської обласної державної адміністрації.

Також відсутнє необхідне діагностичне обладнання, для закупівлі якого потрібні кошти.

Генеральний директор КНП «ХМКЛ ім. О.С.Лучанського» Володимир Ларіонов провів екскурсію приймально-діагностичним відділенням та розповів, що коштами лікарні уже було придбано деякі меблі для відділення та облаштований відеоспостережний пункт, як того вимагають правила безпеки.

Наразі лікарня витратила 493 тисячі гривень та планує придбати ряд необхідного обладнання ще на 4 млн 141 тис. гривень.

Процедури, необхідні для придбання, вже розпочалися. За словами Володимира Ларіонова, уже розпочато процедуру погодження у міському виконавчому комітеті.

Додатково лікарня просить виділити з місцевого бюджету 2,5 млн гривень на придбання лікувального обладнання.

Як з’ясувалося у ході наради, лікарня не заробляє коштів через відсутність затвердженого рішенням міської ради переліку додаткових послуг з визначенням їх собівартості.

За словами Алли Малицької,  послуги фізіотерапії, перебування пацієнтів у палаті з підвищеними комфортними умовами, транспортні послуги можуть увійти до такого переліку.

Секретар міської ради Галина Лугова зауважила: «Тут потрібна ініціатива самого закладу, якщо є бажання, аби лікарня повноцінно функціонувала».

Вам також може сподобатися

Станом на 15 липня COVID-19 діагностовано ще у 9 мешканців Херсона
Завтра відбудуться громадські слухання щодо Статуту Херсонської МТГ

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X