Депутати міськради прийняли зміни до міської програми культурно-масових заходів

Новини
👁 248

Депутати Херсонської міської ради прийняли зміни до Міської програми культурно-масових, мистецьких заходів і підтримки заходів у рамках проведення міжнародних всеукраїнських, міських фестивалів і конкурсів на 2021 рік.

Сьогодні на пленарному засіданні Х сесії міської ради VІІІ скликання за таке рішення проголосувало 47 депутатів.

Відповідно до рішення, кошти з бюджету громади виділили на відзначення заходів, що відбуватимуться у листопаді-грудні поточного року.

Серед них – профінансовано фестиваль «Різдвяний Херсон», у сумі 464,5  тис. грн, адже новорічні вистави для дітей пільгових категорій Херсонської МТГ, які щороку організовує Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр ім. Миколи Куліша та Херсонський академічний обласний театр ляльок, уже стали традицією.

За словами начальниці управління культури міськради Світлани Думинської, цього року подарувати новорічний настрій планують більш ніж 600 дітям пільгових категорій Херсонської МТГ, а у разі виходу міста з карантинних обмежень – кількість діток зросте вдвічі.

Вам також може сподобатися

Е-квитку бути: депутати проголосували за встановлення автоматизованої системи обліку оплати проїзду в громадському транспорті
Реконструйоване тренувальне поле стадіону «Кристал» прийняли до комунальної власності Херсонської МТГ

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X