Депутати міськради проголосували за надання зоні зелених насаджень статусу скверу

Новини
👁 118

Депутати міської ради на сьогоднішній сесії проголосували за присвоєння статусу скверу зеленій зоні насаджень у районі будинку №50 по просп.Ушакова, що поблизу пам’ятника Джону Говарду.

Департаменту містобудування, архітектури та земельних ресурсів міськради доручено провести інвентаризацію землі під зазначеною земельною ділянкою для встановлення меж скверу.

Сквер носитиме ім’я Джона Говарда.

Довідка. Джон Говард – британській юрист, філантроп, який присвятив життя покращенню умов утримання ув’язнених у в’язницях Європи.

Україну вперше відвідав у 1781 році, влітку 1789 року прибув сюди вдруге. Деякий час він перебував у Кременчуку, звідки переїхав до Херсона, де й оселився.

На початку осені 1789 року Джон Говард у Херсоні, де спалахнув епідемічний висипний тиф, відвідував лікарні, тюремний замок, за власні кошти лікував хворих. При цьому сам заразився на цю хворобу і невдовзі помер.

Місце свого поховання філантроп, відчуваючи наближення смерті, визначив сам у бесіді зі своїм співвітчизником контр-адміралом Прістманом, який служив на російському флоті: «Поховайте мене там, де я любив прогулюватися. Я не бажаю ні пам’ятників, ні написів, але хотів би, щоб на моїй могилі був встановлений сонячний годинник.»

Вам також може сподобатися

Не допустити підвищення цін на енергоносії: депутати Херсонської міськради написали звернення до Уряду
“Енергодім”: у програму підтримки ОСББ внесли технічні правки

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X