Депутати міськради опрацьовують звернення містян

НовиниСоціальна сфера
👁 470

Депутат Херсонської міської ради Іван Глухов у першому півріччі 2021 року зробив депутатське звернення стосовно ремонту перехрестя проспекту Сенявіна та вулиці Кольцова. Як каже депутат, стан цього перехрестя був аварійно небезпечним, адже для його проїзду треба було порушувати  правила дорожнього руху, виїжджаючи на зустрічну смугу. Зараз на перехресті проводяться ремонтні роботи, окрім дорожнього покриття, замінюються бордюри.

Відповідь на депутатське звернення

Інший депутат Херсонської міської ради – Андрій Сидоренко, повідомив про капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Куліша 15, 15 а біля теплопункту. Разом з колегою – іншим депутатом Херсонської міської ради Тіграном Мкртчяном, вже перевірили об’єкт з щойно укладеним асфальтом.

До уваги херсонців: якщо вам необхідна допомога у вирішенні нагальних питань, ви можете звертатися до депутатів Херсонської міської ради. Для ефективної співпраці звернення варто подавати у письмовому вигляді. Приклад таких звернень, які привели до позитивного результату, надав депутат Херсонської міської ради Віктор Сухокобилін:

Вам також може сподобатися

Підрядні організації департаменту міського господарства працювали впродовж вихідних
У лікарні ім. А і О. Тропіних кисневу підтримку отримують 157 осіб

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X