Депутати міської ради проголосували за встановлення орендної плати, яка діятиме на території всієї громади

Новини
👁 521

Депутати херсонської міської ради проголосували за встановлення єдиної орендної ставки на території всієї Херсонської міської територіальної громади. За рішення проголосувало 48 депутатів міської ради.

Прийняття такого рішення зумовлено тим, що Херсонська міська територіальна громада є новосформованою, а відтак потребує урегулювання питань сплати за землю, зокрема і її оренди.

Для земель, призначених для сіножатей, пасовищ, ріллі розмір орендної плати становитиме 12 % нормативної грошової оцінки на території всієї громади.

Розмір земельного податку для гаражних кооперативів залишать на рівні минулих років – він становить 0,03 % нормативної грошової оцінки, піднялася ставка податку лише на індивідуальну власність.

Також цим рішенням було встановлено орендну плату на ділянки для багатоквартирної забудови. У рішенні йдеться про встановлення такого податку на рівні 3 % від нормативно грошової оцінки у перші роки оренди, у разі невикористання землі для забудови подальша ставка земельного орендної плати становитиме 12% від нормативної грошової оцінки.

Вам також може сподобатися

Флешмоб «Наші люди – наша мудрість» починається з херсонця
На позачерговій сесії Херсонської міськради 18 червня відзначили медиків та освітян

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X