Депутати «архітектурної» комісії проти розміщення реклами алкогольних напоїв на вулицях міста

Депутатська комісіяНовини
👁 188

23 листопада відбулося чергове засідання постійної комісії з питань архітектури, містобудування, естетики, реклами та охорони навколишнього середовища, на якому депутати розглянули низку сесійних та робочих питань.

Зокрема, разом з головним архітектором міста Ігорем Юрчаком обговорили проєкт типового вигляду тимчасових споруд. Нагадаємо, що один з них було презентовано на минулому засіданні комісії. Загалом на розгляд виконавчого комітету Херсонської міської ради планують винести декілька варіантів  зовнішнього вигляду тимчасових споруд. До моделювання одного з них долучився депутат міської ради Іван Бебко, який зазначив, що зовнішній вигляд тимчасових споруд має робити місто привабливим, а не захаращувати його.

Крім цього,  депутати «архітектурної» комісії запросили на чергове засідання власника рекламної споруди, що розташована на проспекті 200 років Херсона. Таке рішення ініціював депутат міської ради Павло Манченко. На його думку, інформація розмішена на одному з багатолюдних проспектів Херсона суперечить етичним нормам, адже пропагує вживання алкогольних напоїв.

Також депутати надали доручення управлінню маркетингу міста та туризму з’ясувати наявність дозволу на розміщення такого виду контенту.

Переглянути онлайн-трансляцію засідання постійної комісії з питань архітектури, містобудування, естетики, реклами та охорони навколишнього середовища можна за наступними посиланнями: https://cutt.ly/tTHrY0g , https://cutt.ly/3THrGMn.

Резюме заступника голови комісії Івана Бебко за результатами засідання:

Слід зазначити, що за пропозицією заступника міського голови Олександра Лук’яненка, позачергове засідання «архітектурної» комісії проведуть цієї п’ятниці, на ньому планують розглянути об’єкти капітального будівництва та визначитися з пріоритетами їхньої реконструкції у 2022 році.

Вам також може сподобатися

На розі вулиць Стрітенська та Філатова тимчасово не працює світлофор
Тиждень безпеки життєдіяльності відбувся в Херсоні

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X