Департамент міського господарства пояснює ситуацію стосовно дерева, яке сьогодні упало на вул.Потьомкінській

Новини
👁 594

Департамент міського господарства пояснює ситуацію стосовно дерева, яке сьогодні упало на вул.Потьомкінській.

“У серпні минулого року власник території, на якій упало дерево та яка є приватною власністю, звернувся до департаменту міського господарства із заявою щодо обстеження цього дерева та можливістю його видалення. Спеціальна комісія разом із представниками обласної екоінспекції обстеження провела та підтвердила – дерево аварійне”, – розповідає т.в.о.директора департаменту міського господарства Олена Мазур.

Згодом, продовжує вона, власнику видали дозвіл на спилювання цього дерева.

“Однак власник дерево не видалив і як наслідок – сьогодні воно упало”, – підкреслює Олена Мазур.

За її словами, позиція міської влади тут однозначна – за кошти платників податків спилювати дерева на приватних територіях ніхто не буде.

“Ми маємо близько 9 тисяч аварійних дерев, які знаходяться саме у віданні територіальної громади. На них ми і готові витрачати бюджетні кошти”, – резюмує Олена Мазур і додає, що уже з наступного тижня у Херсоні розпочнуться процедури обрізки та видалення дерев.

Вам також може сподобатися

Договори на технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання: що це таке, та чому їх необхідно укладати
В.о.заступника міського голови Роман Головня ознайомився із роботою нового гемодіалізного відділення у лікарні ім. Карабелеша

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X