Департамент економіки та інвестицій звернувся до підприємців щодо очищення снігу на територіях

Новини
👁 113

Департамент економіки та інвестицій міської ради надіслав звернення до підприємств торгівлі та сфери послуг, директорів ринків (ринкових містечок) щодо своєчасного прибирання снігу та льоду на їхніх територіях.

У зверненні зауважується, що аби унеможливити аварійні ситуації, що пов’язані із погіршенням погодних умов, важливо вчасно прибирати сніг та налипання льоду (з початку снігопаду, починаючи з 7 години ранку); забезпечувати розчищення та посипання підпорядкованої території піском та іншими посипковими протиожеледними сумішами, а також видаляти бурульки (у разі їх утворення) з карнизів та інших елементів будівель і огородження місць, в яких може існувати небезпека їх падіння та снігу з дахів.

Директор департаменту Ірина Ніколаєва, зауважує, що з представниками місцевого бізнесу систематично триває робота, щодо дотримання благоустрою на прилеглих територіях.

Вона зазначає, що у разі неочищення підпорядкованої території від снігу та ожеледиці, на недобросовісних підприємців скрадатимуться протоколи за статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення (штраф від 340 грн до 1700 грн).

Вам також може сподобатися

Коордрада сформувала порядок денний пленарного засідання ХІІІ сесії міськради
КП «Міське дорожнє управління» розчищало дороги всю ніч

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X